Titan Machinery Power & Technology

новини / 2015 / 10 / 02 ТМБ и Case проведоха Case Rodeo Show 2015

На 1ви октомври за втора поредна година ТМБ и Case проведоха Case Rodeo Show 2015 на изложението в Пловдив. По време на състезанието едни от най-добрите оператори на строителни машини у нас премериха сили и умения! Предизвикателствата пред участниците бяха: баскетбол с комбиниран багер-товарач Case CE 580 ST, малко по-различен футбол с мини челен товарач Case TV 380 и игра с шишове с верижен багер Case 210 CX, която изискваше високо ниво на майсторство.

Всички участници се справиха блестящо и направиха запомнящо се шоу, но най-добрите бяха отличени с медали - на 1во място бе Иван Петков, 2ро място зае Деян Деянов, който е  финалист от Rodeo Show 2014  и 3то мято за Цветан Георгиев също финалист от 2014г.

Поздравления на победителите, които ще участват на финалите в Париж през ноември и им пожелаваме да се върнат с медали!

Поздравяваме и най-младият оператор и абсолютен шампион 11-годишния Любомир Коларов.

След родеото  Ясен Велчев / пианист на група "ТЕ" / направи страхотно шоу с багер Case 580 ST, в което демонстрира завидни операторски умения и високата маневреност и гъвкавост на машината. След това заедно с невероятната Преслава Пейчева поздравиха всички присъстващи с няколко изпълнения, по случай деня на музиката!